Obiady dla kierowców

Przy naszej stacji benzynowej działa również bar. Serwujemy w nim obiady dla kierowców w trakcie pokonywania długich tras. To sposób na zjedzenie sycącego obiadu, który pozwoli na kontynuowanie jazdy. Serwujemy przede wszystkim dania typu fast food, takie jak pizza czy hot dogi. Oferujemy też catering z dostawą, trafiający w gusta przede wszystkim przedsiębiorców. Dostarczamy jedzenie dla ich pracowników – to pożywne, domowe obiady przygotowywane na bieżąco, by zachować ich świeżość i doskonały smak.

Zobacz pełne menu baru

Podróżnych w dłuższej trasie zapraszamy do baru na pyszne, domowe obiady, pizzę oraz aromatyczną kawę. Bar, znajdujący się w budynku obok stacji paliw, kusi swoich klientów przyjazną atmosferą i smacznymi daniami. Serwujemy potrawy w wielu wariantach, co pozwala na wybranie odpowiedniego do swoich preferencji. Gorąca kawa jest natomiast doskonałym sposobem na pobudzenie się w trakcie długiej podróży. To świetna opcja zwłaszcza po zmroku.

Nasz bar jest doskonałym miejscem, w którym można zrobić sobie przerwę w trakcie dłuższych podróży. Miła atmosfera, wiele miejsc do siedzenia i zróżnicowane menu pozwalają na odpoczęcie po wielogodzinnej jeździe. Zapraszamy wszystkie osoby z Trójmiasta, województwa pomorskiego oraz innych części Polski. Na naszej stacji nie tylko zatankują Państwo swój samochód, lecz także posilą się przed dalszą jazdą.