Olej opałowy

Nasza stacja zajmuje się nie tylko sprzedażą paliw wykorzystywanych do napędzania samochodów, lecz także oferuje olej opałowy. Jest on wykorzystywany w instalacjach bazujących na kotłach parowych oraz piecach przemysłowych i technologicznych. Dostarczamy olej opałowy przede wszystkim do przedsiębiorstw, gdzie jest wykorzystywany w wielu procesach produkcyjnych. Dowozimy go pod wskazany adres – dysponujemy bowiem flotą pozwalającą na bezpieczne transportowanie oleju opałowego.

Nasz olej opałowy jest zgodny z przyjętymi normami, a jego jakość pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i bezpieczeństwa dla całej instalacji. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa z wielu branż, zwłaszcza te wykorzystujące maszyny generujące wysoką temperaturę.

Olej opałowy dla firm i osób prywatnych

Dostarczamy olej opałowy zarówno do przedsiębiorstw, jak i na potrzeby osób prywatnych. Dowozimy dowolne ilości, zgodne z ustaleniami między nami a klientem. Oferujemy także inne surowce, w tym olej napędowy. Zaopatrujemy kompleksowo klientów o różnych potrzebach. Surowce są dostępne również na miejscu, od ręki.

Jesteśmy partnerem Grupy Lotos, dlatego możemy zaoferować najwyższą jakość dostępnego oleju opałowego. Dostarczamy go starannie sprawdzonymi pojazdami. Dysponujemy uprawnieniami pozwalającymi na bezpieczne przewożenie tych substancji. Olej opałowy jest chętnie wybierany zarówno przez klientów z Gdańska, jak i Gdyni, całego Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.