Orion paliwa i hurtownia oleju opałowego dla firm

Wszystkie paliwa dostępne na stacji wyprodukowane są z komponentów najwyższej jakości. Orion – partner Grupy Lotos – wie, jak ważny w biznesie jest stosunek jakości do ceny. Firma w oferowanej cenie gwarantuje paliwo z pakietem dodatków uszlachetniających, gwarantujących czystość i wydajność całego układu paliwowego.

Substancje napędowe i opałowe z dowozem

Nasza oferta obejmuje również dowóz zakupionych substancji. Dysponujemy bowiem cysternami pozwalającymi na transportowanie tysięcy litrów. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla firm wykorzystujących paliwa tego typu w dużych ilościach. Są one stosowane w celu zapewnienia odpowiedniego przebiegu procesów przemysłowych oraz zasilania pojazdów i maszyn. Sprzedajemy olej napędowy, opałowy i benzynę z dowozem.

Nasza firma dysponuje uprawnieniami pozwalającym na bezpieczne dostarczanie zakupionych produktów. Transport takich surowców wymaga bowiem zachowania specjalnych norm, by nie doprowadzić do zapłonu lub skażenia środowiska. Szczegóły dostawy ustalamy bezpośrednio z danym przedsiębiorstwem. Możemy zająć się zarówno jednorazowym transportem, jak i stałą usługą dostarczania paliw pod wskazany adres.

Współpracujemy z klientami z różnych branż. Zaopatrujemy zarówno przedsiębiorstwa zajmujące się przemysłem, jak i te dysponujące flotą transportową. Zapewniamy wysoką jakość paliw – jesteśmy partnerem Grupy Lotos.

 

Atrakcyjna oferta dla firm

Firmy korzystają z naszych surowców, zamawiając ich hurtowe ilości. To właśnie dlatego możemy zaoferować im atrakcyjną cenę zarówno samych paliw, jak i ich dowozu. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie z danym klientem. Bierzemy pod uwagę jego zapotrzebowanie na konkretny rodzaj substancji. Współpracujemy przede wszystkim z przedsiębiorcami z województwa pomorskiego, zwłaszcza z Gdańska i Gdyni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.