Myjnia bezdotykowa dla samochodów osobowych oraz ciężarowych

Kierowcom odwiedzającym stację, poza najwyższej jakości paliwem, oferujemy możliwość skorzystania z bezdotykowej myjni. Na stacji znajdują się trzy stanowiska, w tym jedno dla ciężarówek. Nasza myjnia została skonstruowana w taki sposób, by możliwe było umieszczenie w jej obrębie nawet bardzo wysokich samochodów ciężarowych. Takie pojazdy nie mogą być czyszczone w klasycznych, ogólnodostępnych punktach, które są za niskie i zbyt krótkie.

Nasza myjnia samochodowa została zaopatrzona w wysokiej jakości środki czystości. Pozwalają one na skuteczne usuwanie zarówno zabrudzeń wynikających z warunków pogodowych, jak i pyłu hamulcowego osadzającego się na kołach czy odchodów ptaków. Kilka różnych końcówek pozwala na precyzyjne aplikowanie środków czystości. Nasza myjnia została zaprojektowana w taki sposób, by każdy klient mógł intuicyjnie korzystać z jej programów.

Uniwersalna myjnia bezdotykowa

Klienci mogą wybierać między czterema programami mycia. Naszym stałym klientom proponujemy możliwość nabycia Karty abonenckiej gwarantującej 10% rabat na każdą następną wizytę. Pozwala to na zachowanie w czystości zarówno prywatnych aut, jak i samochodów należących do przedsiębiorstw. Z naszej myjni korzystają bowiem m.in. firmy transportowe, wypożyczalnie samochodów czy podmioty z wielu innych branż.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej myjni bezdotykowej. Na miejscu znajduje się również bar, gdzie można skorzystać z ciepłych posiłków i napojów w przerwie w trakcie podróży. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.