Orion – stacja paliw

Orion to stacja paliw oraz oleju wykorzystywanego w kotłach przemysłowych. Obecnie proponujemy również sprzedaż hurtową takich substancji z dostawą. W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości:

Orion to partner Grupy Lotos – najnowocześniejszej w Europie rafinerii. Jakość oferowanych paliw to charakterystyczny znak stacji. Dostarczamy produkty czyste, bez dodatków, które mogłyby wpłynąć negatywnie na stan pojazdów. Oferujemy nasze surowce zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Każda partia sprzedawanego na stacji Orion paliwa posiada aktualne świadectwo jakości spełniające wyśrubowane normy Unii Europejskiej. Firma wie, że tylko produkt najwyższej jakości jest w stanie zadowolić wymagających klientów stacji.

Na stacji znajduje się nowoczesny sklep z bogatą ofertą przekąsek, napojów, akcesoriów samochodowych i drobiazgów niezbędnych w podróży oraz CafePunkt kuszący aromatyczną kawą, rozgrzewającą herbatą i smakowitymi przekąskami. Podróżnych w dłuższej trasie zapraszamy do znajdującego się na terenie baru na pyszne, domowe obiady.

Sprzedaż hurtowa paliw

Nasza firma oferuje sprzedaż hurtową. Pozwala to na zaopatrzenie nawet bardzo dużych zakładów przemysłowych i firm transportowych, każdego dnia zużywających setki litrów paliwa. Dostarczamy zamówione surowce prosto pod wskazany adres. Dzięki temu odciążamy naszych klientów z konieczności samodzielnego przewiezienia substancji niebezpiecznych. Dysponujemy odpowiednimi pozwoleniami, które pozwalają nam na bezpieczne transportowanie surowców w ilościach hurtowych.

Sprzedaż substancji w hurcie pozwala na uzyskanie atrakcyjnych cen, zwłaszcza przy stałej współpracy. Co więcej, nasi klienci mogą skorzystać również z szeregu innych usług realizowanych na terenie naszej stacji. Mowa tu o myjni bezdotykowej czy barze, w którym warto zamówić ciepłe i pyszne dania oraz kawę.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Oferujemy atrakcyjne plany i zniżki dla osób regularnie korzystających z naszych usług. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.