Hurtownia paliw

Klienci kupujący paliwa na stacji zyskują gwarancję, że nabywają substancję najwyższej jakości. Oferowany przez firmę olej opałowy spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie, wszystkie parametry eksploatacyjne oraz, co szczególnie ważne, wszystkie wymagania dotyczące ochrony środowiska naturalnego.

Klientom zamawiającym olej opałowy na stacji Orion gwarantujemy dostawę do domu tego samego dnia. Istnieje również opcja kupienia paliw na miejscu i dowiezienie ich we własnym zakresie. Oferujemy substancje niezbędne do ogrzewania budynków, a także zasilania pojazdów mechanicznych. Nasz asortyment jest niezwykle szeroki, dlatego zaopatrujemy również przedsiębiorstwa z wielu branż.

Stałym klientom gwarantujemy rabaty oraz możliwość uzyskania kredytu kupieckiego. Realizujemy dowolne zlecenia, bez względu na objętość zamówionej substancji. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę szczegóły zamówienia. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i prywatnymi klientami z województwa pomorskiego.

Paliwa dla firm

Wszystkie paliwa dostępne na stacji wyprodukowane są w komponentów najwyższej jakości. Orion – partner Grupy Lotos – wie, jak ważny w biznesie jest stosunek jakości do ceny. Firma w oferowanej cenie gwarantuje paliwo z pakietem dodatków uszlachetniających, gwarantujących czystość i wydajność całego układu paliwowego.

Paliwa zamawiane przez firmy zwykle służą do zasilania pojazdów, maszyn przemysłowych, budowlanych i wielu innych. Dostarczamy je w dowolnych ilościach, pozwalając na zaopatrzenie nawet największych zakładów. Co więcej, dowozimy je na miejsce z wykorzystaniem pojemnych cystern. Odciąża to naszych klientów z konieczności samodzielnego transportowania surowców do swojej firmy.

 

Wysoka jakość paliw

Sprzedajemy paliwa cechujące się wysoką jakością. To substancje pozwalające na zachowanie dużej wydajności, ekonomiczności oraz bezpieczeństwa dla systemów, w których się je stosuje. W przypadku substancji opałowych dbamy o to, by zapewniały one skuteczne działanie i nie szkodziły piecom lub kotłom. Oferujemy też paliwa do samochodów, maszyn budowlanych oraz urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. Współpracujemy z Grupą Lotos, oferując naszym klientom substancje najwyższej jakości.

Współpracujemy z klientami z Gdyni, Gdańska i okolicznych miejscowości. Dostarczamy paliwa na terenie całego województwa pomorskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.