Olej napędowy – woj. pomorskie

Olej napędowy to paliwo stworzone z myślą o zastosowaniu w silnikach wysokoprężnych. Zawiera on węglowodory naftenowe, parafinowe oraz aromatyczne. Olej napędowy pozyskuje się z ropy naftowej poprzez odpowiednią obróbkę, bazującą na procesach destylacyjnych. Wykorzystuje się go m.in. do zasilania pojazdów, w tym samochodów. Muszą być one wyposażone w silnik temperaturowy. Na stacjach benzynowych olej napędowy określa się oznaczeniem ON.

Zajmujemy się dystrybucją oleju napędowego w województwie pomorskim. Dostarczamy go m.in. klientom obsługującym flotę pojazdów z silnikami Diesla. Ta forma paliwa jest powszechnie wykorzystywana w przemyśle i branży budowlanej, do zasilania pracujących tam maszyn. Oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość dostarczenia wskazanych ilości oleju napędowego prosto do siedziby danego przedsiębiorstwa. Paliwa, w tym również benzyna i olej do silników Diesla, są dostępne także na naszej stacji benzynowej

Dbamy o to, by olej napędowy dostępny na naszej stacji benzynowej cechował się wysoką jakością. Wpływa to bezpośrednio na osiągi samochodu lub maszyny budowlanej, a także stan komponentów silnika typu Diesel. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie kosztownych usterek wynikających ze stosowania paliw niskiej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą oleju napędowego przede wszystkim klientom z Gdańska, Gdyni i okolicznych miejscowości. Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane ofertą dotyczącą oleju napędowego.