Orion Stacja paliw i hurtownia oleju opałowego

Kierowcy kupujący paliwa na stacji Orion otrzymują gwarancję, że zaopatrują się w produkt najwyższej jakości. Orion – partner Grupy Lotos – wie, jak ważne są paliwa rozwinięte technologicznie, poprawiające czas reakcji i osiągi silnika.

Jakie produkty sprzedajemy?

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju substancje niezbędne zarówno do napędzania samochodów i innych pojazdów, jak i zapewnienie ciepła w budynku. Skupiamy się na tym, by były to produkty pełnowartościowe, o odpowiednio wysokiej jakości. Przyczynia się to do uzyskania ich właściwej wydajności oraz utrzymania komponentów pojazdu czy instalacji w dobrym stanie na dłużej. Nasza stacja zajmuje się dystrybucją takich substancji, jak:

Z naszych paliw często korzystają kierowcy. Udostępniamy je bezpośrednio na stacji benzynowej, gdzie istnieje opcja zapełnienia baku na własną rękę. Odwiedzają nas zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. Tacy klienci niekiedy kupują paliwa w zewnętrznych pojemnikach, co pozwala na ich wykorzystanie np. w przypadku sprzętów ogrodowych używanych w gospodarstwach domowych. Umożliwiamy zakupienie paliw w dowolnych ilościach, dostosowanych do zapotrzebowania danego klienta.

Dbamy o to, by dostępne produkty cechowały się nie tylko wysoką jakością, lecz także atrakcyjnymi cenami. Zapewniamy ich dużą dostępność, zaopatrując każdego dnia setki klientów. W celu zapoznania się ze szczegółami aktualnej oferty warto skontaktować się z nami lub odwiedzić naszą stację benzynową. Zaopatrujemy przede wszystkim klientów z województwa pomorskiego, zwłaszcza z Gdańska czy Gdyni.